آرشیو اخبار

با حکم مدیرعامل تاپیکو: یک دانش آموخته پلیمر، مدیرعامل پتروشیمی فارابی شد

با حکم مدیرعامل تاپیکو: یک دانش آموخته پلیمر، مدیرعامل پتروشیمی فارابی شد

یکشنبه, 07 بهمن,1397

رتبه بندی این مطلب:
5/0

بسپار/ ایران پلیمر روابط عمومی تاپیکو اعلام کرد که محمدرضا علیمردان طی حکمی به مدیرعاملی شرکت پتروشیمی فارابی منصوب شده است. وی دارای کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر از دانشگاه تهران است. وی هم اکنون در حال نگارش پایان نامه دکترای تخصصی در رشته مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز از دانشگاه علامه طباطبایی است. 

از جمله سوابق او می‌توان به مدیرعاملی شرکت آرین یار پترولیوم و عضویت در هیئت مدیره شرکتهاي فعال در حوزه بالا دستی نفت از جمله شرکت مهندسی و توسعه انرژی کاران پارسیان، مدیریت احداث وتوسعه رادیکتا سپهر، مشارکت ایرانی آلمانی پتروسرویس پارسیان کیش و مشارکت ایرانی روسی تات ایران اویل اشاره کرد.

وی پیش از این مدیرعامل شرکت پترویکتا انرژی بوده  مدیرعاملی شرکت‌های کسا، توران تو و فکور مغناطیس اسپادانا و... از دیگر سوابق وی به شمار می رود.

 

پتروشیمی فارابی تولید کننده سالانه 50 هزار تن دي اكتيل فتالات و 15 هزار تن انيدريد فتاليك است و در مجموع 15 درصد از تولید D.O.P و 35 درصد از P.A.F کل کشور را تامین می‌کند. 49 درصد از سهام این پتروشیمی متعلق به شرکتهای عضو هلدینگ تاپیکو می باشد.

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
لطفا تنظیمات را ویرایش و ذخیره نمایید
دی ان ان