آرشیو اخبار

تولید ماسک تنفسی و تجهیزات پزشکی با استفاده از دستگاه ­های سری A5 ایزومی برای یاری­ رسانی به ووهان/ در انتظار خبر همکاری شرکت های ایرانی در راستای رفع نگرانی ملی

تولید ماسک تنفسی و تجهیزات پزشکی با استفاده از دستگاه ­های سری A5 ایزومی برای یاری­ رسانی به ووهان/ در انتظار خبر همکاری شرکت های ایرانی در راستای رفع نگرانی ملی

یکشنبه, 04 اسفند,1398

رتبه بندی این مطلب:
5/0

بسپار/ ایران پلیمر از ابتدای شیوع ویروسِ کرونای جدید در چین، شهرهای بسیاری از جمله ووهان با کمبود شدید ماسک و تجهیزات پزشکی مواجه شدند. تعدادی از مشتریان ایزومی در شهرهای شنزن و هونان با وجود تعطیلات سال نو، به صورت اضطراری و پیش از موعد شروع به کار کرده و با تولید تدارکات مورد نیاز برای بیماستان­های شهر ووهان، به بسیج ملی برای کنترل بیماری کرونا پیوستند.

این شرکت­ها سفارشات انبوهی برای تولید بدنه ماسک تنفسی و اسپری های دارویی دریافت کرده­ و برای تامین آنها، با حداکثر ظرفیت به صورت شبانه روزی مشغول به کار هستند. شبکه CCTV از خط تولید یکی از این شرکت­ها به نام Hunan Ahead Technology این گزارش را تهیه کرد:

https://www.aparat.com/v/5qleL

 

بدنه ماسک تنفسی که در ویدیوی بالا مشاهده کردید، با استفاده از دستگاه­های تزریق پلاستیک سری  A5 ایزومی که به جدیدترین تکنولوژی و موتور سروو مجهز هستند، تولید می­شود. این دستگاه­ها به صورت شبانه روزی در حال کار هستند و بازدهی خیره کننده 99% را به ثبت رسانده­اند.

 

Hunan Ahead Technologyخط تولید شرکت

 

با توجه به گسترش نگرانی­ها در خصوص همه ­گیری جهانی ویروسِ کرونای جدید، غلبه بر این بیماری اتحاد همه جانبه جامعه جهانی را طلب می­کند. همچنین همکاری تمامی صنایع در هر کجای زنجیره تامین تجهیزاتِ پزشکی و بهداشتی ضروری است. در همین راستا، شرکت ایزومی به عنوان سازنده ماشین­ آلات تزریق پلاستیک، با تمام توان کارِ خود را آغاز نموده و پشتیبانی همه ­جانبه از مشتریان و تلاش برای ساخت دستگاه­های مورد نیاز در این نبردِ جهانی را در پیش گرفته است.

 

قطعات دستگاه حرارت سنج (تشخیص کرونا) که با استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک 160 تن ایزومی ساخته شده­اند.

 

مختصری در مورد شرکت Hunan Ahead Technology

این شرکت در سال 2008 میلادی تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ واقع شده است. یکی از زیر مجموعه ­های این شرکت که در شهر شنزن قرار دارد، به صورت اختصاصی در زمینه قالبسازی و تزریق پلاستیک فعالیت می­کند. همچنین این شرکت در سال 2017 کارخانه ­ای در هونان تاسیس کرد که ساخت قالب­های دقیق و پیچیده به منظور صادرات را دنبال می­کند. علاوه بر قالبسازی، این کارخانه تجهیزات پلاستیکی با کاربردهای پزشکی، انرژی­های نو، خودرویی و لوازم خانگی تولید می­کند. در میان محصولات تولیدی این کارخانه، بدنه ماسک تنفسی و اسپری دارویی نیز وجود دارد که این روزها برای مبارزه با ویروسِ نوظهور کرونا اهمیت فوق العاده­ای پیدا کرده ­اند.

همکاری شرکت Ahead Technology و ایزومی از سال 2010 آغاز شده و این شرکت تا کنون ده­ها دستگاه تزریق پلاستیک از ایزومی خریداری کرده است.

 

نمایندگی ایزومی در ایران را شرکت نکوبهینه ماشین NBM بر عهده دارد و این خبر توسط شرکت یاد شده در اختیار این گروه رسانه ای قرار گرفته است. 

 

 

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
لطفا تنظیمات را ویرایش و ذخیره نمایید
دی ان ان