آرشیو اخبار

طب پلاستیک 22 ساله شد

یکشنبه, 06 مرداد,1398

رتبه بندی این مطلب:
5/0

بسپار/ ایران پلیمر طب پلاستیک تولیدکننده نمونه کشوری و صادرکننده نمونه استانی ظروف یکبارمصرف بهداشتی دارویی و غذایی، فعالیت تولیدی خودرا با هدف تامین نیازهای داخلی و ورود به بازارهای رقابتی منطقه آغاز کرد. 
این شرکت در سال 1391 موفق به دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده از سوی سازمان حمایت از مصرف کنندگان شد. همچنین در همین سال این شرکت موفق به راه اندازی واحد تحقیق و توسعه خود یعنی شرکت دانش بنیان طب پلاستیک گردید تا گام بلندی در عرصه تکنولوژی های روز دنیا برداشته باشد .
این شرکت روز گذشته و در بیست و دومیین سالگرد فعالیت این مجموعه نوشت: 

سال ۱۳۷۷ بود که شروع کردیم، در شاهرود با سه گروه کالایی بسته بندی، سفره ای و کاتلری.
همه همت‌تان بالا بردن کیفیت و تأمین رضایت مشتریان ایرانی و صادرات به کشورهای دیگر بود و هست.
متوقف نماندیم و ظروف دیواره نازک را که قابلیت استفاده در مایکرویو را داشت و زمان ماندگاری مواد غدایی را بالاتر می برد و مقاومت بهتری در بسته بندی داشت را به سبد محصولات‌مان اضافه کردیم.

در سال ۱۳۹۳، ظروف IML را با قابلیت چاپ مستقیم لیبل به تولیدات‌مان اضافه کردیم.

کسب گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان، از افتخاراتی بود که در سال ۱۳۹۱ و ۱۳۹۵ به آن دست یافتیم و گواهینامه های CE، ۱۴۰۰۱، ۲۲۰۰۰، ۱۸۰۰۰ و ۹۰۰۱ که مرتبط با حقوق مصرف کننده و ارتقای کیفیت تولیدات‌مان بود کسب کردیم.

حالا در آستانه راه اندازی چهارمین واحد تولیدی خود در استان سمنان هستیم که ظرفیتی بالغ بر ۲۰۰ خط تولید را داراست.

در عین حال متعهد به حفظ منابع طبیعی و محیط زیست هستیم و معتقدیم پلاستیک از زندگی انسانها قابل حذف نیست، از این رو می کوشیم تا با استفاده درست از این ماده و کمک به بازیافت آن قدم موثری در حمایت از محیط زیست برداریم.

 

گروه رسانه ای بسپار برای مدیریت و همکاران این مجموعه آرزوی بهروزی روزافزون دارد. 

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
لطفا تنظیمات را ویرایش و ذخیره نمایید
دی ان ان