آرشیو اخبار

AkzoNobel  پوشش پودری جدید با مقاومت خراشی بالا معرفی کرد

AkzoNobel پوشش پودری جدید با مقاومت خراشی بالا معرفی کرد

یکشنبه, 28 مهر,1398

رتبه بندی این مطلب:
5/0

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار / ایران پلیمر AkzoNobel پوشش پودری جدیدی با مقاومت خراشی بالا جهت بازار های ساختمانی توسعه داده است. این محصول جدید در سطوح براقیت ابریشمی و مات به بازار عرضه می شود. با توجه به تقاضای مشتریان ، شرکت بر روی پوشش های با مقاومت خراشی بالا کار کرده و محصول جدیدی به محصولات Interpon D اضافه کرده است. این محصول جدید که با نام تجاری Interpon D X-Pro عرضه می شود در دو گرید استاندارد و گرید با دوام بسیار بالا در دسترس می باشد. به منظور تایید چقرمگی ، این محصول با استفاده از دستگاه Martindale test در معرض سخت ترین تست ها قرار گرفته است.

حفظ براقیت بالای این پوشش نشانگر بهبود مقاومت خراشی می باشد. به گفته Daniela Vlad مدیر بخش پوشش های پودری AkzoNobel ، کارشناسان این شرکت با مشتریان خود در ارتباط نزدیک بوده و از نیاز های آنها دقیقا آگاه می شوند. محصول جدید در نتیجه این تعامل می باشد و بهترین راه حل برای بهبود مقاومت خراشی می باشد. به گفته Jean-Paul Moonen مدیر بخش پوشش های ساختمانی ، تاکنون Interpon D به دوام بالا شناخته می شد اما مقاومت خراشی بالا نیز به آن اضافه شده است. مشتریان بخش ساختمانی (بویژه تولیدکنندگان در و پنجره های آلومینیومی) به دنبال پوشش های پودری با مقاومت خراشی بالا بویژه در فام های تیره می باشند که این محصول جدید نیاز آنها را بر طرف می کند.

مشتریان به محصولات Interpon D اعتماد ویژه ای دارند. این محصولات دارای تاییدیه Environmental Product Declaration (EPD) نیز می باشند.

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
لطفا تنظیمات را ویرایش و ذخیره نمایید
دی ان ان