آرشیو اخبار

BASF واحد جدیدی برای تولید پوشش های خودرویی در چین تاسیس می کند

BASF واحد جدیدی برای تولید پوشش های خودرویی در چین تاسیس می کند

شنبه, 26 بهمن,1398

رتبه بندی این مطلب:
5/0

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر BASF به سرمایه گذاری در واحد تولید پوشش های خود در Jiangmen, Guangdong Province  واقع در جنوب چین ادامه خواهد داد. BASF در این کارخانه ، واحد جدیدی برای تولید پوشش های اتومبیلی تاسیس خواهد کرد که تولید آن از نیمه اول سال 2022 آغاز خواهد شد.

استان Guangdong در چین دارای اهمیت استراتژیک برای BASF می باشد. سرمایه گذاری در Jiangmen ظرفیت تولید را در این کارخانه دو برابر خواهد کرد. این کارخانه در منطقه Pearl River Delta قرار دارد و دارای بازار های در حال رشد برای پوشش ها می باشد. تاسیس کارخانه جدید به تامین نیاز های صنایع اتومبیلی کمک خواهد کرد.

به گفته Patrick Zhao نایب رئیس BASF Coatings Solutions Asia Pacific ، شرکت BASF قادر است نیاز های در حال رشد مشتریان در منطقه را تامین کند و محدوده گسترده ای از محصولات را به مشتریان ارائه می کند. برای مثال NORBIN 66 یک فناوری پایه آب جدید می باشد که به مشتریان کمک می کند به خواص عملکردی بالاتری دست یابند. همچنین این محصول دوستدار محیط زیست می باشد. BASF در ماه October سال 2018  موفق به دریافت نشان Green Brand از Environmental Protection Bureau of Jiangmen شده است. BASF تنها شرکت فعال در بخش مواد شیمیایی است که در سال گذشته موفق به دریافت این نشان گردیده است. کارخانه BASF در Jiangmen بر روی فناوری رنگ و توسعه محصولات با عملکرد بالا و زیست سازگار جهت بخش های اتومبیلی و حمل و نقل تمرکز دارد.

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
لطفا تنظیمات را ویرایش و ذخیره نمایید
دی ان ان