آرشیو اخبار

KraussMaffei در Fakuma 2018 به نمایش گذاشت: فرآیند تمام الکترونیک تولید یکپارچه نمایشگرها

KraussMaffei در Fakuma 2018 به نمایش گذاشت: فرآیند تمام الکترونیک تولید یکپارچه نمایشگرها

دوشنبه, 21 آبان,1397

رتبه بندی این مطلب:
5/0

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر تزئینات چهارچوب و تولید تجهیزات الکترونیکی تماما در یک دستگاه تولیدی شرکت KraussMaffei با نام PX 320-2000 جمع آوری شده است.

 با استفاده از این دستگاه تمام الکتریکی تمامی مراحل تولید یک نمایشگر ۱۰ اینچی شامل تولید چهارچوب و اعمال پوشش ضد خراش به صورت یکپارچه ممکن خواهد شد. برای انجام چنین مراحلی از یک ربات شش محوره و یک فیلم IML (inmold labeling یا نشانه گذاری درون قالب) کمک گرفته می شود.

علاوه بر این، در قسمت خروجی یک فیلم IMD (inmold decoration‌ یا تزئینات درون قالب) درون قالب وجود خواهد داشت. نقش این فیلم انتقال لایه ی دارای طرح و پوشش مقاوم کننده در برابر UV به اجزای تولیدی می باشد.


 

به گفته ی مدیر بخش تولیدات ماشین الات قالب گیری تزریقی گروه KraussMaffei : بازار ماشین الات تمام الکتریک با سرعت بسیار زیادی به خصوص در اروپا و ایالات متحده در حال رشد است. مصرف کنندگان دقت تولید و مصرف اندک انرژی این ماشین الات را می ستایند. با تولید سری ماشین الات PX شرکت ما استانداردهای جدیدی را ایجاد کرده است. این ماشین الات انعطاف پذیری زیادی داشته و به رشد فناوری موجود در خود ادامه می دهند.

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
لطفا تنظیمات را ویرایش و ذخیره نمایید
دی ان ان